HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Boks Basketbol Atletizm Okçuluk Masa Tenisi Judo Karate

 

Geleceğin Boksörleri Eyüpspor’da

Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2015 Çarşamba - 11:51

Futbolun yanı sıra amatör branşlara da yer veren Eyüpspor, boks takımında da iddialı.

 

Eyüpspor Boks Takımı geçen yıllarda olduğu gibi bu senede şampiyonları çıkarmayı hedefliyor.  Haftanın 6 günü Eyüp Sultan Center’daki yeni salonunda çalışmalarını sürdüren boks takımı 24-28 Nisan tarihleri arasında yapılacak İstanbul Şampiyonası için sıkı çalışıyor. Tüm yaş kategorisinde 30 sporcusu bulunan Eyüpspor Boks Takımı tamamen kendi yetiştirdiği sporcularla İstanbul ve Türkiye şampiyonlukları kazandı.

Eyüpspor Boks Takımı Sorumlusu Mahmut Arslan ve Başarılı antrenör Atilla Tuncer’in gözetiminde hazırlıklarını yapan boks takımı büyük başarıları Eyüpspor camiasına kazandırmak istediklerini belirtti.

Mahmut Arslan “Çok iyi bir ekibimiz var. Tüm arkadaşlarımız başarı için özveri ile çalışıyor. Eyüpspor’a yakışır başarılara Allah’ın izniyle ulaşacağız.”dedi.

Antrenör Atilla Tuncer ise “Herkesi boks yapmaya davet ediyoruz. 5 yaşından 50 yaşına kadar 30 sporcumuz var. Yarışmalara katılacak sporcuları özel çalıştırıyoruz. Daha önce kendi yetiştirdiğimiz sporcularla İstanbul ve Türkiye şampiyonlukları kazandık ve amacımız başarılarımızı sürekli hale getirmektir.” dedi.

Görüntülenme Sayısı: 3093

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
 
EYÜPSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.