HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Boks Basketbol Atletizm Okçuluk Masa Tenisi Judo Karate

 

Teknik Direktörümüz Mehmet Ali Honca'nın Açıklamaları

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2019 Cumartesi - 11:53

Eyüpsultan postasıyla röportaj yapan Teknik Direktörümüzün açıklamaları

 

“DENİZ KÖKEN’İN DESTEKLERİYLE STADIMIZA KAVUŞACAĞIZ”

Eyüpspor, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in destekleriyle ve yeni yönetimimizin çalışmalarıyla yeni stadına kavuşacak.

“ÜÇ DÖNEMLİK BİR KAMP YAPTIK”

Üç dönemlik bir kamp sürecimiz oldu. İlk olarak kendi tesislerimizde on günlük bir kamp yaptık. Burada kuvvet ve dayanıklılık çalıştık. Daha sonrasında Kızılcahamam’a gittik. Kondisyon antrenmanımız devam etti ve hazırlık maçları yapmaya başladık. Üçüncü kamp dönemini Bolu’da yaptık. O dönem odak noktamız tamamen hazırlık maçları oldu. Maalesef son iki hazırlık maçımız bizden kaynaklanmayan sebeplerle iptal oldu. Düzce ile Düzce Stadı’nda, Sakarya ile son maçımızı Sakarya Stadı’nda oynayacaktık. Stat atmosferinde yapılan hazırlık maçları takıma olumlu yönde çok etkili oluyor. Çünkü antrenman sahasında yapılan bir hazırlık maçı çok verimli geçmiyor. Bu cumartesi bir hazırlık maçı yapacağız ancak henüz saha yeri henüz belli olmadı. Onun netleşmesini bekliyoruz.

“İLK ÜÇ İÇ SAHA MAÇIMIZI KASIMPAŞA’DA OYNAYACAĞIZ”

Bu sezon ilk üç maçımızı Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynayacağız. Stadımız o zamana yetişir mi? Bilmiyorum. Yetişmezse de başımızın çaresine bakacağız. Taraftar bizim on ikinci adamımız. Futbolcuyu ateşleyen, onu sahada daha etkin olmasını sağlayan bir unsur. Eyüpspor taraftarı takımına yeterince destek veriyor. Tabii taraftarın bir başarı bekledğini sahada güzel bir oyun izlemek istediğini biliyorum. Bu isteklere çok çalışarak sahada cevap vererek taraftarın daha da takımına destek vereceğini düşünüyorum.

“TOPLAM 16 TRANSFER YAPTIK”

Geçen seneki kadromuzdan yedi kişi bizimle devam ediyor. İhtiyaçlarımız doğrultusunda çeşitli mevkilere on altı transfer yaptık. Bu oyuncularımızın hepsi gönül isterdi ki ilk günden beri bizimle beraber olup takım birlikteliği açısından zaman kazanabilseydik. Maalesef sonradan gelen futbolcularımız oldu. Antrenman eksikliği olan futbolcularımız var. O futbolcularımızın eksikliğini hazırladığımız özel çalışmalarla gidermeye çalışıyoruz. Transfer ettiğimiz futbolcuların içinde çok genç futbolcularımız var. Gelecek vaad eden oyuncuları transfer ettik. Onlardan belki çok faydalanamayacağız ancak onları kazanma senemiz olacak. Daha sonrasında o genç futbolcular, takımımızın bel kemiğini oluşturabilir. Diğer yaptığımız zaten transferler izlediğimiz ve bildiğimiz futbolculardan oluşuyor.

“TARAFTARIN SABIRLI OLMALARINI İSTİYORUZ”

Taraftarın sabırlı olmalarını istiyoruz. Çünkü çok yeni bir takım kurduk. Daha bir aydır beraber olan bir takımımız var. Bu eksikliği gidermek için çok yoğun çalışıyoruz. Öyle güzel günler gelecek ki taraftarımız keyifle doksan dakika seyredip evlerine dönecekler. Bu konuda onlara söz veriyoruz. Bizi desteklemelerini istiyoruz"

Eyüpspor’un yeni sezon öncesinde takıma transfer ettiği futbolcular ve mevkileri:

Timur Çakıroğulları - Kaleci
Alp Tutar – Kaleci 
Göksu Alhas- Defans
Sercan Türkeri – Defans
Egemen Zengin – Defans
Muharrem Doğan – Defans
Volkan Kesim – Defans
Eren Taşkın – Orta Saha
Hüseyin Cihan Avcu – Orta Saha 
Harun Özcan – Orta Saha
Berkan Burak Turan – Orta Saha
Mikail Okyar – Orta Saha
Uğur Mustafa Türk – Santrafor
Doğukan Öksüz - Santrafor 
Emre Torun - Santrafor
Emre Kılıç – Santrafor

 

 

Görüntülenme Sayısı: 860

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
 
EYÜPSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.