HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Boks Basketbol Atletizm Okçuluk Masa Tenisi Judo Karate

 

Eyüpspor Şampiyonluğa Koşuyor

Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2015 Pazartesi - 14:42

Eyüpspor maçını Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve Filistin Konsolosu Abdülkerim El Hatip izledi.

 

Eyüpspor’a her zaman destek olan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın Pazar günü Çankırıspor arasında oynanan karşılaşmayı AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın BAK, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve Filistin İstanbul Konsolosu Abdülkerim El Hatip ile birlikte izledi.

Eyüpspor’un 2-1’lik galibiyeti ile sona eren mücadeleyi AK Parti İstanbul milletvekili Osman Aşkın Bak, Eyüpspor Başkanı Ali Recep Kızıltepe ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte izleyen Başkan Remzi Aydın, takımın gidişatından memnun olduğunu dile getirdi.

Sezon başından beri deplasman maçları da dahil olmak üzere Eyüpspor’un maçlarını takip eden ve gittiği son 3 maçtan da Eyüpsporun galip geldiğini söyleyen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın “Eyüpspor şampiyonluk mücadelesinde son 5 haftaya girdi. Sezon başından beri gösterdiğimiz öz veri ve yoğun çalışmaların karşılığını inşallah şampiyonluk olarak alacağız. Sayın Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK da bugün maçı izledi. Hep beraber Eyüpspor’u çok iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Görüntülenme Sayısı: 1075

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
 
EYÜPSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.