Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, Eyüpsultan’da Bulunan Eyüpspor Kulübü’nü Ziyaret Etti

Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Sn. Süleyman Soylu, Eyüpsultan’da bulunan Eyüpspor Kulübü’nü ziyaret etti. Bakanımız Sn. Soylu Eyüpspor kulüp binasına makam aracı TOGG ile geldi. Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve Eyüpsultan Kaymakamı Sn. İhsan Kara, Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’yu kapıda karşıladı. Bakanımız Sn. Soylu U-17 altyapı oyuncularıyla bir araya gelerek bilgi aldı.

Bakanımız Sn. Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu telefonla arayarak Eyüpspor’un kullandığı Eyüp Stadyumu’nun yenilenmesi için talepte bulundu. Kulüp başkanı Murat Özkaya, altyapı oyuncularının çim sahada antrenman yapması gerektiğini belirterek, Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’dan bu konuda destek istedi. Başkan Özkaya, Eyüpspor ile ilgili çalışmalardan da bahsetti.

Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya 61 Numaralı Forma

Bakanımız Sn. Soylu, Eyüpspor ile ilgili anılarından bahsederek, U-19 altyapı oyuncularının kazandığı şampiyonluğu da tebrik etti. Gençlerin uyuşturucu, sigara gibi kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarında sporun büyük etkisi olduğunu vurgulayan Bakanımız Sn. Soylu, Eyüpspor’a desteklerini belirtti ve futbolculara başarılar diledi. Kulüp Başkanı Murat Özkaya ise, Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya memleketi Trabzon’un plaka numarası olan 61 numaralı forma ile Eyüpspor’un tarihini anlatan bir kitap hediye etti.

Altyapı Oyuncularından TOGG’a İlgi

Ziyarette Eyüpspor Tesisleri’ni de gezen Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, antrenman sahasında oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirdi. Bakanımız Sn. Soylu, bir futbolcuyla kafa topu oynadı, top sektirerek gol attı. Bakanımız Sn. Soylu, oyunculara TOGG’u da tanıttı. TOGG’u beğendiğini söyleyen altyapı oyuncusu Volkan Güney, ileride arabayı almak istediğini ifade etti. Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, TOGG önünde Eyüpspor futbolcularıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Leave a comment